MojeJmeno

Je lepší španělština, nebo ruština?

Mám na výběr mezi učením španělštiny a ruštiny. Co z toho je lepší a co si vybrat?

Odpovědi
Edison

Taky co má větší potenciál. Španělsky se učí kdejaká „trupka“… Snadno nastane doba, kdy bude ruština velmi vyhledávaný jjazyk, bo jím bude mluvit značná část VOLNÉHO trhu.

autacek

Lepší jak na co. Španělština je co do počtu rodilých mluvčích ještě před angličtinou a domluvíš se jí v nezanedbatelné části světa. Ruštuna je zakyk slovanský, tudíž na naučení lehčí, ovšem využití je vysoce specifické, plus si přičti jiné písmo.

Ponožka99

To si musíte rozhodnout sami, ale já jsem si vybrala španělštinu. Protože mi přišla zajímavá a elegantní.

anonym

Jestli se budete stěhovat do Ruska, určitě je lepší ruština. To samý platí pro španělštinu.

Možná bych doporučil kompromis, naučit se ruskou španělštinu aka portugalštinu a hurá do Brazílie.

quentos

„Jestli se budete stěhovat do Ruska, určitě je lepší ruština. To samý platí pro španělštinu.“ – proč bych se měl před stěhováním do Ruska učit španělsky? ;{)>