zvonisek

Je lepší pavouka vymést ven či ho rovnou usmrtit?

Myslím tedy v tomto mrazivém počasí. Pokud pavouka vymetu ven, znamená to, že ho posílám na jistou smrt? Má šanci přežít? Pokud zemře, nebylo by lepší ho ihned zabít, než ho nechat trápit na sněhu a mrznout?

Nejlepší odpověď
PepasAvalonu

Domácí pavouci jsou užiteční. Nech je tam. Požírají ostatní škodlivý hmyz a tobě nijak neškodí.

Další odpovědi
zjentek

Zvoníško prosím tě ale NEZABÍJEJ pavoučky! Nech ho doma v teple, však ti nic nedělá. Tobě by se chtělo? Nahaté do sněhu?

Takže NIC z tebou uvedeného NENÍ LEPŠÍ!

Dále je tady další věc a tou je karma. Jestli mu ublížíš, budou tě po zbytek skopičích let chodit v myšlenkách strašit pavouci!

paul1

Pavouky nechávám žít, prý přinášejí štěstí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.