Je lepší blázen, který to zkusí, než osoba, která říká to nejde, nesmysl a podobně?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Lépe je pykat za to, co jsme si užili, než litovat to, co jsme propásli (Giovanni Boccaccio)
🙂
Doplňuji:
Annas máme rády stejné citáty:-DDD

Další odpovědi
annas

Připomíná mně to slova D. Boccaccia: „Je lépe litovat, že jsme něco zažili než litovat, že jsme nezažili“.

Proto se domnívám, že je třeba leccos vyzkoušet, pokud má člověk určitou motivaci a nepřesahuje to jeho možnosti i přesto, že když se to nepovede a člověk se ztrapní. .

Když člověk nevyužije příležitosti, musí si uvědomit, že se již nemusí opakovat, . Objeví se to známe „kdybych to býval věděl…“

Myslím si, že je občas třeba být bláznem v očích jiných, soustředit se na to, kam chceme dojít, a věřit, že cíle dosíhneme. Je to náš život, naše rozhodnutí, jsme sami za vše sami zodpovědni, i když selžeme . Samozřejmě nesmíme ublížit jiným.

setapouch

Spousta vynálezů vznikla jen proto, že dotyčný nevěděl, že takhle to nejde.

Mirdas

Vždy jsem preferoval ( pokavaď to nebyla abnormální hloupost ):
Nejdřív to vyzkoušej, až pak kritizuj !

Pepa25

Záleží CO, některé věci bych fakt nezkoušel (a jejich dost) …

Nazdar Bazar

Z hlediska ontologie je činění přijatelnější než nečinnost.

marci1

Zkusím a uvidím, jestli to stálo za to. 🙂

Nevíteto?

Podle toho co… 🙂

Ňuňík Kikík

Rozhodně blázen, který to zkusí…
:) Aspoň je víc zážitků..... :)

Elixír

Není to z mojí hlavy, ale podívejte se kolem sebe venku. Tam je hojnost bláznu a všichni hledají klid své duši. Tak-že, normální je být bláznem a zkusit to!

Ivča369

podle mě je lepší blázen na pokusy =DDDDD

annas

Ad zzzzz, když jsem odpovídala, ještě Tvoje odpověď nebyla. Citát znám, jednak jsem vložila jako otázku, ale nehledala jsem v archivu. Dokonce tento citát byl několikrát vybraný jako téma maturitní práce.

V Tvém znění jsem ho neslyšela, i když jde o totéž. 🙂

zzzzz

🙂

gagaga

bzzz, jen jestli ta an. nekeca…, ona je v opisovani profik :))
ta me zejtra zabije :)

  • iv-

zzzzz

  • iv- DD

tak si tady mohli myslet, že jsem znala Boccaccia osobně:-))) A Ann mi to tak překazí, že:-DDDDD

annas

Tedy, dámy ,kdo umí, ten umí.

Ad 5× z , je možné že jste se s autorem znala v minulém životě a slova vám utkvěla v paměti.

Iv, čemu se divíte, vždyť přece dobře víte, že umím opisovat i od těch, kteří odpovídají třeba měsíc po mně. Takové mám schopnosti., i když o nich nevím.

🙂

zzzzz

An opisovat ode mě? To by sis pomohla:-DDD Myslím, že při čtení moji stavby vět, ti musí cukat v oku:-DDDDDDDDDD

gagaga

no prave :)

gagaga

noo., nekdy je blazen osoba, ktera " to " zkousi, i kdyz uz to davno nejde ..
:p

  • iv-

anonym

🙂

vagra

jj :)

gagaga

priznejte se !!
ze vy dva to taky uz jenom zkousite ! :p

  • iv-

vagra

  • iv-, nerad dělám zbytečné věci, takže to už ani nezkouším…:)