setapouch

Jak udělat kouřovou clonu?

Jde o bojovou hru ve stylu ninjů. Úderem o zem nebo trhnutím by se měla okamžitě vytvořit kouřová clona kryjící ústup jednotlivce. Má nějaký chemik nápad?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Děda byl chemik, nejsem po něm:-)))
Jednou se mi povedla exploze skalice modré, prý je nevýbušná:-DDD Nevím jak jsem to dokázala, ale clona to byla dvouhodinová:-DDD A také má jediná, pak už jsem mu na chemky sahat nesměla:-DDD