Avatar uživatele
Kepler

Je Lenin opravdu v Ječný?

Praha – Nové město. Sem se fakt vyděsil. Není pořád tam, kde západní turisti hledají myší olej, neboli Maus oleum?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, independent, aliendrone před 1610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Už troubějí na horách je Lenin. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
independent

Není. já tam kdysi byl a hledal jsem ho, neúspěšně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Ano, Lenin a tramvaje jsou v Ječný! A Žitná je „ta druhá“. Tak by si to měl pamatovat každý Pražák i návštěvník Prahy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Dnes jsem tama projížděl. Lenin tam určitě NEBYL. Navíc, co by dělal v Ječný, jako každý Rus preferuje být V LIHU! Což mimoděk evokuje otázku: „JAKÉ je Kepler opravdu národnosti?“ ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Kepler, k tomu seznamu, doufám, že to je nadsázka, jinak by to bylo dětinské.
Z kamionu kousek před Moskvou vytekl olej, tak řidič poslal závozníka pro olej. Závozník došel až do centra, ale vrátí se s prázdným kanystrem. Řidič se ho ptá, proč ho nepřinesl: „Ále, našel jsem velkou pumpu s nápisem ‚MAUZ OLEUM‘, ale než na mě došla řada, tak ten pumpař umřel.“

před 1609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: já, pane, národnost nemám, jsem naprosto nezaujatý a nezávislý pozorovatel už pět staletí. Proto miluju všechny správné lidi kromě Rusů, nacistů, fašistů, zemanovců, číňanů, Kimů, bambusáků, alláhovců a jiných černých parchantů. To snad jde, ne? Jsem prostě Zlatíčko a kapitán Demo: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E4SAN6SlMp4

před 1610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>>
Málem mi ukápla slzička,
v představě Keplera „zlatíčka“! ;) :D :D

Hele, to máš marný bejku, tady už VŠICHNI VĚDÍ, jak to doopravdy s tebou je > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E-ctRBmiA7g ! ;) :D ;)

před 1610 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek