Kepler

Je Lenin opravdu v Ječný?

Praha – Nové město. Sem se fakt vyděsil. Není pořád tam, kde západní turisti hledají myší olej, neboli Maus oleum?

Nejlepší odpověď
marci1

Už troubějí na horách je Lenin. 🙂

Další odpovědi
independent

Není. já tam kdysi byl a hledal jsem ho, neúspěšně.

Pepa25

Ano, Lenin a tramvaje jsou v Ječný! A Žitná je „ta druhá“. Tak by si to měl pamatovat každý Pražák i návštěvník Prahy.

aliendrone

Dnes jsem tama projížděl. Lenin tam určitě NEBYL. Navíc, co by dělal v Ječný, jako každý Rus preferuje být V LIHU! Což mimoděk evokuje otázku: „JAKÉ je Kepler opravdu národnosti?“ ;) :D :D

EKSOT123

Kepler, k tomu seznamu, doufám, že to je nadsázka, jinak by to bylo dětinské.
Z kamionu kousek před Moskvou vytekl olej, tak řidič poslal závozníka pro olej. Závozník došel až do centra, ale vrátí se s prázdným kanystrem. Řidič se ho ptá, proč ho nepřinesl: „Ále, našel jsem velkou pumpu s nápisem ‚MAUZ OLEUM‘, ale než na mě došla řada, tak ten pumpař umřel.“

Kepler

alien: já, pane, národnost nemám, jsem naprosto nezaujatý a nezávislý pozorovatel už pět staletí. Proto miluju všechny správné lidi kromě Rusů, nacistů, fašistů, zemanovců, číňanů, Kimů, bambusáků, alláhovců a jiných černých parchantů. To snad jde, ne? Jsem prostě Zlatíčko a kapitán Demo: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E4SAN6SlMp4

aliendrone

Kepler>>>
Málem mi ukápla slzička,
v představě Keplera „zlatíčka“! ;) :D :D

Hele, to máš marný bejku, tady už VŠICHNI VĚDÍ, jak to doopravdy s tebou je > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E-ctRBmiA7g ! ;) :D ;)