Avatar uživatele
Jana Červená

Je KINO dobrý nápad na první rande?

S kamarádem se známe už 2,5 roku a přibližně 2 roky už spolu kamarádíme. Teď, když sme si půl roku psali asi každej den od šesti večer až do půlnoci jsem se ho oklikou zeptala, jestli by se mnou nešel do kina. Řekl, že by moc rád a tak máme domluvenej film, den, čas i místo. Jen bych chtěla vědět, jestli je to dobrej nápad, protože jsem všude na internetu našla, že to neni dobrý místo, protože se ti dva nepoznají dostatečně, aby věděli, jestli má další schůzka smysl. Mám ho fakt ráda a víme o sobě prakticky všechno, mluvili sme spolu snad úplně o všem, takže myslim, že by jsme se někde jinde hrozně nudili. Co si o tom myslíte? :/
Doplňuji:
Pro Kelta: V tom případě je věkově nevyzrálý každý, kdo má rád své kamarády… Asi taková je, s prominutím, tvoje logika ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, fcoop, briketka10, zzzzz před 3680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Kino je fajn, však si pak můžete jít ještě někam sednout, probrat ten film. Já bych se toho nebál. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dobrý, ale tam si moc nepokecáte, cože, nudili? No tak v tom případě to můžeš rovnou zabalit, ještě jste spolu nikde nebyli a ty už víš, že byste se nudili? To je divný, ne? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Máš snad vlastní hlavu a vlastní myšlenky a zkušenosti. Nenech se ovlivnit tím, co se píše na internetu, Máte vybraný film, tak jděte na ten film a sledujte ho. Pak se někde stavte a proberte si to. Tak se třeba ještě lépe poznáte. Budete hodnotit děj, lidi, situace, kdo se komu líbil a proč, a co se komu nelíbilo. Když tam chcete jít jen kvůli tomu abyste byli ve tmě a film vás vlastně nezajímá, tak utratíte zbytečně peníze a budete rušit ostatní.
Znát se z někým přes dva roky a bez hlubšího poznání říkat, že ho mám rád, ráda asi nevypovídá o velké citové vyzrálosti.
Možná se budete nudit, možná to bude nádherné odpoledne. Nevidím nikomu do duše. .
Doplňuji:
Asi mluvím jiným jazykem než ty, chtěl jsem ti pomoci a říci svůj názor. Nepochopila jsi to, co jsem chtěl říct. Takže mne nepusíš napad. Mezi mít rád, milovat, kamarádit a jiné je mnoho úrovní. Něco chápe srdce a něco jiného třeba mozek.

Upravil/a: Kelt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano, proč ne? Asi jsou i lepší místa, ale kino špatné není. Možná na takové rande, kdy se dva neznají a chtějí se poznat, ale to není váš případ…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek