Altair-AC

Je Kajínek vinen, nebo nevinen?

Původní dotaz
Je Kájínek viný či neviný ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Admin2

Nevinen

Chybně sestavená anketa, chybí Jiná možnost. Netuším, zda někdo má přesné informace, zda je Kajínek vinen/nevinen.

Opakující se dotaz.
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Kajinek

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Je%20Kaji­nek%20nevinen

Další odpovědi
Zvědavý

Nevinen

v jeho případu je tolik nesrovnalostí nepodložených žádnými důkazy

Drap

Vinen

Špatná anketa. Chybí jiná možnost. Odsouzený byl jako vrah. Jestli právem či neprávem nemůžeme posoudit,neznáme všechny okolnosti. Teď byl omilostněn, takže i případná vina tím byla smazána.

luckykubrt

Nevinen

Myslím si, že to na něho ušili. Četl jsem o tom, že je to jen obyčejný zlodějíček, že oběti byly zastřeleny ze dvou různých úhlů současně, pročež by musel být Superman, aby to zvládl. A taky jeden z bývalých policistů, kteří to vyšetřovali, spáchal sebevraždu před svým dítětem kvůli Kajínkovi. Kdyby to bylo čisté, tak by přece neměl žádný důvod, ne?

marci1

Vinen

Soud rozhodl o jeho vině. Prezidentova milost je aktem milosrdenství a nemá s vinou či nevinou nic společného.

led

Nevinen

Chybná otázka. V ČR platí prezumcia neviny, pokiaľ sa nedokáže vina. Preto nech označím ktorúkoľvek z odpovedí ankety, nie je toto označenie smerodajné, nie je mojim názorom.
Bez bližších znalostí prípadu nikto nedokáže určiť (pokiaľ nebol priamym svedkom, alebo účastníkom) vinu, alebo nevinu. Prevažná väčšina má k dispozícii len medializované informácie, ktoré nemožno považovať za plne vierohodné.
Rozsudok bol právoplatný a pokiaľ ho súd nezruší platí „Vinen“, napriek omilosteniu prezidentom republiky. Toto omilostenie sa týka len odpustenia zvyšku trestu, nie viny.
„„Prezident prominul nevykonaný zbytek trestu odnětí svobody. Stanovil podmínku v délce sedm let, během které se omilostněný nemůže dopustit žádného trestného činu. Jde o maximální délku podmínky, jakou právní řád umožňuje,”“ https://www.no­vinky.cz/doma­ci/438597-kajinek-je-volny.html

still

Vinen

Emefej

Vinen

Hloupá anketa. Vyšetřovací spis má 10 000 stran, rozsudek přes 150. Myslíš, že je tu někdo, kdo to všechno prostudoval?

jáára

Nevinen