kurec

Je hudba v albu sestavena tak, aby to dávalo nějakou návaznost?

Nebo když zpřehážeme kousky té hudby tak se nic nestane?

v albě = v albu

Odpovědi
ten který je

Pokud je album vytvořeno autory jako konceptuální dílo,tak jednotlivé skladby musí mít své pořadí při přehrávání.Pokud je zpřeházíme,dílo tak ztrácí svůj smysl.Jako bychom četli např.knihu od poslední kapitoly zpět nebo od poloviny knihy.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Konceptu%C3%A1ln%C­3%AD_album

Mc Merkurion

… jak kdy …

elkon

Neříkáme v albě, ale v albu. Pokud jsou skladby různorodé, je to jedno, většinou je to pak podle abecedy. Pokud jsou tematické, zaměřené k určité záležitosti, musí navazovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.