Rokio

Je horší porucha osobnosti, nebo psychóza?

Psychopat se tak, jak se chová, chová pořád. Psychotik má svůj atak pouze na chvíli a pak je v klidu třeba i mnoho let.

Mám osobní zkušenost, že v psychotickém ataku (plné propuknutí příznaků schizofrenie), může člověk i normálně pracovat a neporušovat zákony země, kde žije. Sám jsem toho důkazem. Při zatím poslední návštěvě u psychiatra mi můj cvokař řekl, že při posledním psychotickém ataku jsem nespáchal trestný čin.

Co je podle vás horší pro okolí? Co je více nebezpečné?

Odpovědi
Porkman

psychóza