Rokio

Čím se liší psychotici od psychopatů?

V čem jsou psychotici lepší, popřípadě horší než psychopaté?

Odpovědi
Kepler

Psychotik trpí psychickou poruchou projevující se těžkými poruchami vnímání, emocí, myšlení i chování; existuje i davová psychóza. Nejedná se o trvalou poruchu.
Psychopatie je soubor povahových odchylek představujících trvalé abnormální charakteristiky osobnosti, úchylka, nenormálnost, nevyrovnanost osobnosti.

Nelze říci, co je horší, nebo lepší. Důsledky jejich chování bývají u obou srovnatelné, psychotik se však ze svého stavu může dostat.

Zdroj: volně podle ÚJČ

Kryšpín

Psychotic stručně, drogy, léky, někdy genetika, halucinace, bludy, agrese.

Psychopati podívejte se do politiky tam je jich hafo. Jsou ochotni lhát, podvádět, nejlepšího přítele, partnera, děti. Velká touha po moci a hrabošení čím více tím lépe / hamty hamty ať mám víc než tamty /. Vždy perfekt oblečeni mají charisma, dokonalej narcista, lžou i když nemají důvod, ale dobře se poslouchají poněvadž mají dokonalou rétoriku a poddaní potřebují vůdce.