Rokio

Je horší harašení, nebo obtěžování?

Co je více problémové?

Nejlepší odpověď
annas

Myslíte zřejmě sexuální harašení = hovor. expresívní výraz = sexuálně obtěžovat, dělat sexuální návrhy.

https://www.nechy­bujte.cz/

Jak vyplývá z definice, jsou to synonyma, ale obtěžovat = být dotěrný i ve významu sexuálním je výraz určený pro psaný jazyk i mluvenou řeč. Není to výraz expresívní.

V dalším významu je obtěžování širší pojem – – ještě ve významu zatěžování. .

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.