Smackdown

Je hodně „věcí“ kolem nás, které člověk nevidí, neslyší, necítí, neochutná, ani se jich nemůže dotknout?

Nejen,vzduch a rádiové vlny.

Nejlepší odpověď
Danina65

Pokud je slovo věc v závorce, počítám tam i pravdu, lež, lásku, a jeje ono by jich bylo moc.Jsou-li to „věci“.

Další odpovědi
Dochy

Tady je několik možných kategorií…
Abstraktní věci: pravda, láska, náhoda…
Jevy za našimi smysly: ultrazvuk, UV-záření,…
Objekty příliš malé: vir, elektron,…

zjentek

Jak pro koho. Třeba já co nevidím, neslyším, necítím a neochutnám, to není ;)

Kelt

Samozřejmě, je mnoho věcí, které člověk vidí a nemůže se jich dotknout a ochutnat , například drahé potraviny, oblečení, auta, dovolená, atraktivní ženy a pod. U některých „věcí“ je lepší se nepřibližovat, například zuřící medvěd a pod.
Ale asi máš na mysli takové věci, jako je radost, dobrý pocit a pod.