aliendrone

Je etické, aby si z potrefeného dělal legraci někdo ještě VÍCE potrefený?

Jak to přijde, že si ze mne, čistokrevného MZ drona dělá srandičky nějaká „pouliční směska“ Kepler, jež v sobě nemá ani za mák kosmickonordické krve? viz https://necyklo­pedie.org/wiki/Vo­goni#K.C5.99.C3­.AD.C5.BEenci_Vo­gon.C5.AF_s_lid­mi_.28hybridi­zace.29

Je to podle vás v pořádku? Hlasujte prosím v nezaujaté anketě! ;) :D :D

Obrázek přímo nesouvisí s otázkou, slouží pouze pro kompenzaci nepříjemných/dě­sivých pocitů vyvolaných přečtením slova „Kepler“! Je „free to use“ z https://www.pe­xels.com/photo/wo­men-s-orange-underwear-near-white-window-blinds-37319/ , pokud ani on nezabere a stále se vám chce zvracet či omdléváte hrůzou (u žen pochopitelné), navštivte prosím nejbližšího lékaře!

Nejlepší odpověď
Kepler

NE, jsem totiž inteligentní a moudrý/á, proto hanba takovým, kteří tak činí!

Já ti dám pouliční směsku, ty slizký výmysle! Abys věděl, jsem 11. reinkarnát samotného Johannese Keplera a ve svém nynějším těle jsem už dávno koukal dalekohledem, když ty jsi teprve fotrovi skákal z kulky do kulky. Trochu úcty, mladíku!

Další odpovědi
annas

Jiná odpověď - (Nedokáži si ani zavázat tkaničky, natož se správně rozhodnout!)

Do ženy a do melounu se nevidí, ale dron je vidět, stejně jako směska. Tudíž beru jako upozornění, že kdo vytrvá, ten vyhraje …

Nebo kdo varovaný, napůl zachráněný. … .

marci1

Jiná odpověď - (Nedokáži si ani zavázat tkaničky, natož se správně rozhodnout!)

Bavíte mě, oba. Kosmos máte společný. Jen tak dále kamarádi. 🙂
Aliene, vybral sis dobře. Oranžová barva spodního prádla značí podle psychologů vitalitu, chuť do života a zároveň originalitu. 🙂
http://www.fo­rexample.cz/co-o-vas-vypovida-barva-vaseho-spodniho-pradla/

Dochy

Jiná odpověď - (Nedokáži si ani zavázat tkaničky, natož se správně rozhodnout!)

aliendrone

marci1>>> Díkes za uznání, ale popravdě jsem té barvě nevěnoval pozornost. ;) :) A jsem si jistý, že Kepler už VŮBEC NE, spíš je zázrak, že po jeho obhlídce obrázku z té dívčiny ty hadříky samy nespadly! ;) :D :D

hapiky

Mimochodem: Ten ovál na obrázku dole je poklop záchodové mísy, nebo fakt ozdobný sádrový odlitek?

aliendrone

Tvůj postřeh mne dojal, je totiž excelentním potvrzením, že nepatříš do zločinného Keplerova chlívoidního gangu! No kdo by z jeho členů při pohledu na ten obrázek zkoumal „sádrový ovál“, když je tam mnoho JINÝCH zjevně nesádrových oválů a křivek k průzkumu. ;) :D :D

Blahopřeji, ale jinak odpověď neznám, ať už je to cokoliv. :)

hapiky

Ona pretty woman je ale kus. Jazyk bych nešetřil!

led

vzhľadom na to, že na rozdiel od aliendrona môžem uprieť zrak aj na štruktúru steny, potvrdzujem, žena stene ide o štrukturálnu sádrovú výzdobu. Aj ten ovál je zo sádry (pozri detail polozakrytého sádrového listu na vrchole oválu, ktorý prekrýva vodorovný líniový ornament).

hapiky

Největší zkázou pro lidstvo je, že si mohou vybrat!
Jdu příkladem a vzdávám se možnost volby.

anonym

Když jsem na otázku v RSS klikal byl podvědomě jsem se vsadil sám se sebou že je to na sto procent otázka od Rokio „Je etické když … a nějaká pitomost“. Právě jsem kvůli tobě prohrál pade 🙂

aliendrone

Nenene! Za všechno může již odkazovaný Keplerus Crimemanus Valmezieris! On je (dost možná i KAŽDOU) příčinou tvého neštěstí, to je očividné. ;) :D :D