Rokio

Je důležitější základní škola, nebo střední škola?

S pouze základním vzděláním je člověk nic, takže k čemu je základka dobrá? Naproti tomu maturita například umožňuje práci na úřadě, vstup do policie, či práci v mateřince.

Odpovědi
GM

Že bys šel že školky rovnou na střední?!

jirka F

Nejlepší je vyučení řemesel já například mám výuční list na zahradníka a jsem s tím spokojen.Ale jsem hodně nemocen takže stejně nemůžu dělat.

Drap

Jak bys chtěl dělat střední školu, když bys neuměl ze ZŠ číst, psát a počítat. Obě školy jsou důležité.