peterd108

Je dobrý nápad jít studovat medicínu, když mě nebaví fyzika a chemie?

Nejlepší odpověď
Kepler

Fyzika by tak až moc nevadila, chemie možná ano. Na medicínu by měl jít jen člověk, který má hlubokou empatii k nemocným lidem a nevidí za tím oborem jen příležitost k zbohatnutí.

Další odpovědi
Alesh

Jak se to vezme, určitě se jim tam nevyhneš. Polož si spíš otázku, co tě baví. Chceš vůbec studovat medicínu? Pokud ano, pak samozřejmě musíš překonat různé překážky, abys ji zdárně vystudoval. Takže je to myšlení potřeba postavit tak, že něco chci, za tím jdu. A pak je jedno jestli je to to či ono, prostě se musíš prokousat k cíli. Jestli se ti do toho opravdu nechce, nedělej to, nikam to stejně nepovede.