Lgee

Je dobré mít „všechno“?

Jak byste se cítili kdybyste měly všechno co byste chtěli? Necítili byste se že život je pak „prázdný“? Měly byste miliardy v majetku, miliony na účtech, prostě strašně moc všeho že by vám už nic nechybělo, nebylo by to spíše negativní nežli pozitivní? Dokázaly byste tak žít, samozřejmě chvíli (pár let) asi ano, ale po čase nezačalo by vás to užírat.?

PS: doporučuji shlédnout video: The Cream na YouTube je to docela poučné.

Nejlepší odpověď
Ametyst

To jsou jen fráze těch, co spekulují, co by bylo, kdyby bylo. Těm, co mají všechno, chybí ještě moc, a proto vstupují do politiky.:-)

Další odpovědi
Drap

Co by kdyby? Opět nesmyslná otázka. Nikdo nedokáže odhadnout jak by se zachoval v takové situaci. Potvrdí ti to každý psycholog.

Hlada

Je potřeba oprostit se od pohledu chudého člověka. Lidí, kteří mají mnohonásobně víc, než je jejich osobní spotřeba, je velké množství. Zpravidla dělají dál to, co jim přineslo úspěch.

zjentek

Troufnu si hádat, že mít „všechno“ by bylo z větší části pozitivní a jen minimálně negativní… Z hóóódně velké části pozitivní! D;

A co přesně by mělo člověka užírat? Můžeš mít všechno, čili si poručíš, ať tě nic neužírá a máš to! Nebo jsem špatně pochopil?
Mno… já bych tady pro změnu mohl napsat cokoli tak, jak by napsáno mělo správně být… kdybych měl všechno. D;D;D;

Dotaz.

Ptáte se, abychom shlédli nějaký videodokument. Co s věcmi a blahobytem, když schází čas?