Kelt

Je dobré, když někdy lidé lžou nebo když neplní své sliby? Tady je jedna výjimka.

Podle Jana Husa máme bránit pravdu, nic než pravdu atd. a nikdo by neměl lhát a měl by splnit to, co říkal. Konkrétně mám na mysli, že Zjentek, prohlásil, že skončí, jakmile bude mít 23 000 bodů. Už má o 111 víc a pokračuje, k mé radosti a možná i jiných, nebo k vzteku. Ale je lepší takové prohlášení než sliby politiků a jiné řeči. Takže to je jedna výjimka a znáte další? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Sliby politiků vůbec neberu vážně, protože před volbami slibují nesplnitelné. Zjentka taky neber vážně, střídá své lásky k celebritám jako fusekle, ale hlavně že je s ním sranda. Ne, že by byl někdy vtipný. Jsem ale rád, že tu zůstal. Z těch významných účastníků, co znám, jeden splnil, co slíbil, druhý ne. Ale to je vcelku jedno. Většinou tento web opouštějí lidé potichu a bez fanfár.

Další odpovědi
zjentek

Taky jej upálili.

A ty jsi braník a bůhví kdo všechno a několikrát dostals BAN. A to je SAKRA VÝJIMKA! (;

Mimochodem, nebyl to slib, ALE VAROVÁNÍ! (;

ivzez

Jedna věc je záměr či odhad (věřím, že to Zjentek mínil vážně), něco jiného je něco slíbit, případně svůj názor změnit, třeba
na základě odpvědí pod tou otázkou. (I mně by mi tu chyběl.)

Záměrná lež je něco úplně jiného.

Nesplnitelé sliby politiků podle mne jsou jiná kategorie.
Jak byste propagovali svůj program, kdybyste nevycházeli
z toho,.že volby vyhrajete s takovou převahou, abyste mohli své sliby uskitečnit?

Ta otázka mni nepřijde fér. Na vývoj, případně změny názoru přece má právo každý…

Klaproth

Andrej Babiš 1.2. 2019: “Prostě to není pravda. Není to pravda, NEBUDEME zvyšovat daně.”

Zpráva ze sněmovny 10.7. 2019: Vláda prosadila v prvním kole ZVÝŠENÍ daní. Daň z nabytí nemovitosti zůstává, navíc zdraží na 2 tisíce vklad do katastru.

Drap

Ano, znám

zjentek

Keplere, někdo se prostě nenarodí jako bavič, komik, to ale víš určitě nejlíp sám, že i takto jsou některým karty rozdány. Ale až jednou získám srdce Emily Stone, postačí, když se na mě bude na veřejnosti usmívat a pro zbytek světa budu zábavný, i když zůstanu v mým nynějším kabátě. Určitě víš, jak tydle věci pracují. My s vesmíru nesmíme na lidi až tak zhurta, musíme oklikou… vždyť se zeptej aliendrona, ten ti toho může o propagaci řadové osoby a její pozdější slávě hodně prozradit, vřyť je to alien (;

Kepler

Ale jo, to je v cajku a patří to sem! No a alien je tady asi největší bavič, jenže nemá tolik volného času. I když k jeho politickým názorům mám výhrady, mám za to, že je velmi vzdělaná a zajímavá persona. Ale chuj s tym.

zjentek

Jasne, chuj s politikum… (;