Melounek6

Je divné, když se mi líbí učitel?

Ve škole se mi líbí učitel, kterému je asi 37–40 let. (Mě je 14 let) Zajímalo by mě, jestli je to vůbec normální. (Vím že existuje pedofilie, ale nikdy jsem neslyšela o tomhle) Líbí se mi hlavně charakterem, není to nějaký „topmodel“:) Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… je normální, že se ti líbí, jen je potřeba si to nechat pro sebe, věkový rozdíl je veliký a jemu bys mohla nadělat nepříjemnosti … a neboj, časem to přejde … mimochodem, pedofilie je zaměřená na děti, ale ne věkem, ale vizáží (ona některá čtrnáctka je dobře vyspělá, že vypadá na osmnáct) …

Další odpovědi
Palpatine

V jisté míře je to normální a nemusí to být nějaká úchylka. I hodně klukům se v tomhle věku může zalíbit nějaká učitelka. Není to nic neobvyklého. Ale v každém případě pamatuj na to, že váš vztah by měl být jen žák-učitel a nic víc abyste oba neměli problémy.

autacek

Měla bys být na pozoru, zda-li netrpíš gerontofilií. Ta je ovšem, na rozdíl od obrácené varianty, zcela legální. Až ti bude patnáct, poohlédni se po nějakém od tebe věkově přiměřeném klukovi a jistě chybu neuděláš 😉