Avatar uživatele
lerak14

jak moc vám vadí když někdo používá sprostá slova a poznáte že kleje jen proto aby byl středem pozornosti?

jak jeto u vás doma ?přiznávám dost často jsem zbytečně nadával a po normál.promluvě s ženou se můj slovník dost změnil k lepšímu a hlavně k lepší komunikaci mezi lidma

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? skorcovaz, iceT, bigbít před 4936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

no, příjemné to není, ale přežiju to. Ono totiž když si člověk neuleví, ukládá se to na srdce a pak je z toho infarkt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Člověk by se měl ovládat a nebýt sprostý ani na své blízké ani na cizí.Pokud to neumí -je to s odpuštěním hulvát. To je základní lidská slušnost,umět se ovládnout. Pokud se neumí někdo ovládnout je lepší odejít ,nechat ho ať se vybouří . Každá věc se dá vyřešit v klidu.
Zapomněla jsem odpovědět zda by mi to vadilo -ano a moc by mi to vadilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Příjemné mi to není. Mám z toho dojem, že lidem chybí slovní zásoba, protože se neumí lépe vyjádřit.Potažmo, často chybí slovní zásoba, když se málo čte, nebo se většinou pohybuji mezi lidmi, kteří si vulgarismy zvyšují ego.
Toť můj dojem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Tak příjemné to není, ale asi těžko si ulevíš, když ti spadne na nohu něco těžkého a ty vydechneš pouhé „Ach, to bolí“ =0D Ale fakt, nadává každý, každý učitel ve škole nadává, každý rodič nadává, i děti nadávají, když to slyší pomalu odevšad…ale pokud to někdo dělá, aby byl středem pozornosti…tak to radši jít a nevěnovat mu tu pozornost…akorát to kazí uši, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

vynadať niekomu netreba hrubými slovami, sú aj krajšie slovné zvraty.
Na jednej škole v Poděbradech bol kedysi učiteľ, nepovedal žiakovi, že je sprostý, neschopný, ale „ty diamante nebroušený“. Hneď to znelo neurážlivo a presne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek