bertiček

Jak mám najít kamaráda? Nemám na něj kontakt…

Nejlepší odpověď
Terryle

Hoď jeho jméno do googlu (plus něco upřesňujícího, co o něm víš – bydliště, záliby, školu, na kterou chodil atd). Nebo na Facebook.
Nějaké společné známé nemáte? Ti by taky něco mohli vědět…
A pokud nic nezabere, tak holt ta Pošta nebo vyhledávací služba Ministerstva vnitra.

Další odpovědi
Myšák V.

Pokus se ho najít někde na fakebooku.Jestli víš celé jméno a adresu nebo aspoň město mohla bys mít reálnou šanci ho najít.Jestli víš školu,učňák zkusit spolužáci.cz.Hodně štěstí.

quentos

pokud selže všechno uvedené a nemáš zábrany přijet do televize, zkus Poštu pro Tebe

dědapetr

Pokud znáte jeho nacionále tak na registru obyvatel.

Zdroj: http://www.mvcr­.cz/clanek/vy­dej-udaju-z-evidence-obyvatel-373263.aspx

Co

Zajdi do školy do které chodil, když bude mít učitel čas, jistě zajde do archivu a kontakt najde.