Zacheus

Je Čech z Děčína Polabský Slovan?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni. Wiki odpovídá
Polabští Slované bylo etnikum západních Slovanů, které obývalo území dnešní Spolkové republiky Německa v oblasti mezi řekami Labem, Sálou a Odrou v době raného a vrcholného středověku. Etnikum zaniklo postupnou germanizací probíhající především během desátého až třináctého století.

Další odpovědi
da ny

Ne.
Čech je podle patologické antropologie Slovan jen z 30% (ze 30% Kelt, ze 30% Germán a po 5% Žid a Říman).
Polabský Slovan už vůbec ne.
Slovanskou už máme už jen řeč ;D

aliendrone

Rakovina tě sežere, kár uschne, jestli budeš pochybovat o Dezideru Horváthovi! 😉 😁