Avatar uživatele
HZK

Je/byla pro Vás svatba důležitým prvkem vztahu?

Z mého pohledu to není důležitý pakt. Dva spolu mohou žít a mít rodinu i bez tohoto svazku.
Jak je to u Vás, děti až po svatbě? :)

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Slecna 007 před 1734 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

ANO

Ano, děti až po svatbě, ale svatba až po důkladném zvážení!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

ANO

Manželství považuji za velmi důležité. Dva lidé sice spolu mohou žít bez tohoto svazku, zpravidla ale jen do prvního konfliktu. Pro nesezdané soužití neexistuje v zákoně na rozdíl od manželství téměř žádná opora. Jsou to de facto cizí lidé.
Děti až po svatbě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Slecna 007

ANO

Ano, svatba byla důležitým prvkem vztahu. Byl to veřejný slib před svědky, bylo to něco víc. A ano, děti až po svatbě. Vůbec nechápu jak je možné, že se děti mimo sňatek jmenují po otci, když on si nevzal jejich matku za manželku. Věřím, že se najde pár žen, co se vdávat nechtějí, ale všechny mé neprovdané kamarádky by se, bez výjimky, rády za otce svých dětí provdaly. Není mi jasný, proč tolik mužů dělá se svatbou takový obštrukce, když je to jenom papír a na vztahu to nic nemění a je to jenom o nich dvou … Já jsem v manželství spokojená a byl to významný krok.

Zdroj: Osobní zkušenost 🙂

Upravil/a: Slecna 007

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eda696

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

ANO

Není to tak, že nesezdané matky , které ale žijí s otcem svých dětí, jsou státem finančně zvýhodněny oproti manželkám? Nebo že by se muži báli zodpovědnosti? Opravdu nevím. Fakt je ten, že vlády podporují gaye a lesbičky místo úplných rodin. Asi abychom se nepřemnožili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

NE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wedder

ANO

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek