HZK

Je/byla pro Vás svatba důležitým prvkem vztahu?

Z mého pohledu to není důležitý pakt. Dva spolu mohou žít a mít rodinu i bez tohoto svazku.
Jak je to u Vás, děti až po svatbě? :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hapiky

ANO

Ano, děti až po svatbě, ale svatba až po důkladném zvážení!

Další odpovědi
Hlada

ANO

Manželství považuji za velmi důležité. Dva lidé sice spolu mohou žít bez tohoto svazku, zpravidla ale jen do prvního konfliktu. Pro nesezdané soužití neexistuje v zákoně na rozdíl od manželství téměř žádná opora. Jsou to de facto cizí lidé.
Děti až po svatbě.

Slecna 007

ANO

Ano, svatba byla důležitým prvkem vztahu. Byl to veřejný slib před svědky, bylo to něco víc. A ano, děti až po svatbě. Vůbec nechápu jak je možné, že se děti mimo sňatek jmenují po otci, když on si nevzal jejich matku za manželku. Věřím, že se najde pár žen, co se vdávat nechtějí, ale všechny mé neprovdané kamarádky by se, bez výjimky, rády za otce svých dětí provdaly. Není mi jasný, proč tolik mužů dělá se svatbou takový obštrukce, když je to jenom papír a na vztahu to nic nemění a je to jenom o nich dvou … Já jsem v manželství spokojená a byl to významný krok.

Zdroj: Osobní zkušenost 🙂

Eda696

ANO

Ametyst

ANO

Není to tak, že nesezdané matky , které ale žijí s otcem svých dětí, jsou státem finančně zvýhodněny oproti manželkám? Nebo že by se muži báli zodpovědnosti? Opravdu nevím. Fakt je ten, že vlády podporují gaye a lesbičky místo úplných rodin. Asi abychom se nepřemnožili.

jsemjá

NE

Wedder

ANO