Avatar uživatele
myšpulín

Je březen – měsíc knihy.

Máte v plánu, že si nějakou novou knihu koupíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? irij, panenka, kapka, SajmonModer před 4798 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
irij

Je březen měsíc knihy. takže proto se chystá vláda knihy zdražit. Nakupujme, nakupujme než nám to zatrhnou.Být na úrovni Rumunska, no to je něco.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Já si chci koupi kniho od Joe Vitale, ale už jsem zapoměl její název. Mám moc rád duchovní a životopisné knížky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lenjička

Knihy nekupuji. Jsem chudá studentka a také by mi to bylo líto. Jednou si jí přečíst a pak založit do poličky. Raději chodím do knihovny 🙂 Půjčuji si hodně knížek a často 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

pre tých čo majú hlboko do kapsy a chcú čítať doporučujem ebook
napríklad http://ebookfo­rum.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Moc ráda bych si koupila jednu, kterou potřebuju k diplomce, kdyby už konečně ráčila vyjít. Psali mi z nakladatelství, že ji chystaj k tisku loni v červnu… a pořád nevyšla =o(

Jinak jsem už vlastně koupila, aniž bych si uvědomila, že je březen :) sice z druhé ruky po netu, ale koupila. Vivat Stephen King! Další kousek do mý sbírky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nickis

Já když už si chci nějakou knihu přečíst, tak je mi celkem jedno, jestli je koupená nebo půjčená. Hlavně, že se dá dobře číst.

Zatím nevím, jestli si nějakou koupím. To vždycky poznám podle toho, co prodávají. Moc ale knihy nekupuju, spíš si je půjčuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek