Avatar uživatele
sofie101

je bezpečná brigáda sestavovaní propisek?

přišel mi email s tím, že bych jako brigádu mohla sestavovat propisky cca 20 Kč za jednu. Ale kamarádka mi řekla, že mi pošlou ty propisky, ale plat už ne a že je to jen chyták, tak se chci zeptat jestli je tomu opravdu tak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Se podívej kolik stojí propiska, opravdu máš pocit, že se v její ceně najde 20 Kč za její montáž ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-nevite-o-nejake-seriozni-firme-ktera-nabizi-praci-z-domu-kompletace-propisek-skladani-obalek-atd
Doplňuji:
již z dřívějších odkazů vyplývá, že se jednává o podvod

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hakunamatata

Tato brigada ani nikdy neexistovala. Nechápu, ze po těch letech jim ma to může ještě někdo skočit 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tvoje kamarádka má pravdu. Už když někomu nabízí někdo práci na e-mail je podezřelé ( v dnešní době, kdy je práce málo ). Cena 20,– Kč/1 ks je taky podezřelá. Vždycky, když někdo nabízí větší finanční zisk, je podezřelý. Vůbec na to nereaguj. Je to opravdu podvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emamamisu

podobné je to i s obálkami a vánočními ozdobami! nebrat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Skládání propisek patří mezi tzv. „placené brigády“, tzn. že potenciální brigádník musí zaplatit vstupní poplatek, který se pohybuje v rozmezí 600 – 800 Kč. Každá brigáda, kde se platí něco předem, je podvod.
Do vyhledávače si zadej heslo brigády a podívej se na zkušenosti, které tu s nimi má celá řada lidí.
Propisky neplatit, nebrat a nečekat zázraky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek