petarex

Neznáte nějaké portály s brigádou skládání propisek či plnění obálek, ale bez podvodu?

Ahoj, neznáte nějaké portály s brigádou skládání propisek či plnění obálek bez podvodu?
Hromadu portálů je podvodnejch

DĚKUJI

Nejlepší odpověď
quentos

Bohužel ne…
Jednoduchá logika: kolik stojí propiska?
… stále myslíte, že se vyplatí najmout si brigádníka na její kompletaci?
S obálkami je to podobné…

Další odpovědi
ivzez

Ani jeden není podvodný, stačilo by, aby lidé
pořádně četli, co jim ten který web nabízí.

Žádný z těchto nenabízí práci, jde o podklady pro SVČ, tzn., že si od nich
člověk koupí materiál + podklady, zahájí vlastní SVČ (včetně placení povinných záloh) a odbyt si musí také (většinou) najít sám.

Kde vidíte jaký podvod? Všechny weby, které jsem viděla
toto mají ve svých všeobecných obchodních podmínkách…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.