molekulka

Jdu podeváté za tento rok k přestupkové komisi. Za jak dlouho mě pošlou k soudu?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nikdo tě k soudu nepošle. Už vůbec ne přestupková komise.
Buď se jedná o trestný čin nebo přestupek.

No, máme 13.února a ty jsi tam už podeváté? Jsi teda profík :DDD

To máme 13. únor, tedy 13 dní+31 v lednu, tedy 44 dní. Když si vezmu jen pracovní dny, tak jich je 31. 31/9=3,44 dne. Takže každých 3,5 dne u přestupkové komise :DDDD
Ale to se mi nezdá, protože pokud je evidováno více přestupků, musí se projednat naráz.

Další odpovědi
klumprt

Až konečně provedeš něco pořádného. 🙂

Drap

Neni nikde stanoveno. Pokud tam chodíš stále ze stejného důvodu, lze předpokládat, že to dlouho trvat nebude.