jirka F

Šli byste do vztahu z ženou která měla před vámi více partnerů než jednoho?

Dělalo by vám to problém kdyby jste šli do vztahu se ženou která před vámi vystřídala třeba 3 partnery?

Nejlepší odpověď
_Bůh_

a) něco takového by mně vůbec nevadilo.

Jako správná křesťanka byla jistě v manželství, než měla s těmito muži styk. Jako trojnásobná vdova tak jistě disponuje značným majetkem. Za mě v pořádku. 👍

Další odpovědi
Kryšpín

d) mám jinou odpověď

Já mám zážitek dáma v nejlepších letech zazobaná manžílek věčně ve světě u ní na chatě krásný slunečný den a na uvedený dotaz odpověděla, pokud by se to ptactvo slétlo tak se zatáhne až jako mračna před bouřkou.

Drap

d) mám jinou odpověď

Jak to chceš zjistit předem? Myslíš, že otázka na ulici: Slečno, kolik jsre měla v životě již partnerů? , je dobrým začátkem nějakého vzrahu?

Disraeli

c) ne, do takového vztahu bych nešel.

elkon

d) mám jinou odpověď

Na počtu minulých partnerů nezáleží, pokud to není nymfomanka.

Kazatel

c) ne, do takového vztahu bych nešel.

Fuj, do takové coury bych nešel. A první sex až po svatbě.

paul1

d) mám jinou odpověď

Na dotaz, kolik měla mužů, odpovělěla herečka Ljuba Herrmannová:
„Pane kdyby všichni ti ptáčkové najednou vzlétli, nastalo by zatmění slunce“ .

iceT

d) mám jinou odpověď

Kdybych byla muž…asi by záleželo na věku dané ženy a za jak dlouho by ty 3 partnery vystřídala. Byl by rozdíl během jednoho roku a během třeba deseti let. Na druhou stranu by byla celkem reálná možnost, že ti pánové tu paní v posteli něco naučili, že jo.

Emefej

d) mám jinou odpověď

Do vztahu Z ženou bych nešel.

gumiczud

d) mám jinou odpověď

Záleží kolik jí je a jaké ty vztahy byly. Jestli to byli 3 za jeden den tak je něco špatně.

zjentek

d) mám jinou odpověď

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Mám na párku beztak se furt hrabu v kompostu či hnoji.

Arne1

a) něco takového by mně vůbec nevadilo.

trocha zkušeností neuškodí. aby neležela jako prkno

Ronie

a) něco takového by mně vůbec nevadilo.

Sylvinka

b) Měl bych s tím trochu problémy ale překousl bych to