Avatar uživatele
anonym

Jsou tu odborníci na vztahy? Jak postupovat při dobytí partnerky zpět?

Mám jakýsi problém. Vstoupil jsem opět do místa, které nedokážu nějak vyřešit, a to jsou vztahy. Mám jednu přítelkyni o 11 let starší, ale věk už tak nějak neřeším. Jsme spolu přes 4 měsíce a už jsem si na ni zvykl. Problém je v tom, že si chtěla zřejmě užívat a nečekala, že se z toho vyvine vztah. Od začátku má přítele, který s ní údajně pracuje v práci (ji už beru ve více věcech s rezervou, jelikož mě neustále si myslím, že lže) a tahají to spolu od začátku našeho vztahu. Něco jsem tak nějak tušil, ale nebral jsem to vážně až aspoň do té doby, dokud se o něm nezačala více a více bavit. Baví se o něm jako o nějakém boháči, který je movitý (ale jak jsem psal, nevěřím jí teď skoro nic). Přítelkyně je tmavší a vztah mezi námi fungoval do té doby, než se rozhodovala, s kým vlastně být chce. Prý to nechce tahat na dvě strany a pak nadhazovala i věkový rozdíl. Nesmím za ní chodit do práce, nesmí nás nikdo vidět… problém je v tom, že mi na ní záleží a u nás to jsou italský vztahy (chvílema spolu jsme, pak zase ne), ale obávám se horších událostí.
Má otázka zní: co ona vlastně chce? Má o mě zájem? Když jsem skončil v nemocnici, tak se o mě zajímala, co mi je a jak mi je a takové ty malé náznaky zájmu jsou, ale spíš mi přijde odměřená. Ve zlým jsme se nerozešli a možná spolu doteď ještě jsme (italský vztahy), jen narážím na to, že nejsem movitý jako její druhý přítel, který je stejně starej a celkově by mě měl podle jejich slov předčít. Já mohu nabídnout upřímnost, lásku a pochopení. Víc zatím nemohu.

Mám pak další problém (takovej fakt neobvyklej, ale přesto vím, co chci). Poznal jsem ženu, s kterou jsem to ze začátku nemyslel vážně (to je nyní už opravdu bývalá přítelkyně, takže dávná minulost) a vznikl z toho vztah. Měl jsem už, dá se říci, hodně žen a tahle se mi utkvěla nejvíc v hlavě, pak hned ta druhá, o které jsem se před chvíli zmiňoval. Na starší opravdu nejsem, měl jsem i mladý (asi náhoda) a tahle je o 29 let starší a byl to nejdelší vztah a nejlepší (i když měla taky své chyby), co jsem měl, a na té mi záleží ještě víc. Je pravda, že ta přítelkyně (kterou nyní mám či nemám), mě pomohla ji hodně vymazat z hlavy. Tahle bývalka je teda zachovalá, rázná, mladšího dejme tomu vzhledu, hubená… a rozešli jsme se kvůli tomu, že jsem na ni žárlil a naboural se jí do soukromí, vím, blbá chyba… každý je máme. Ona mě hlavně provokovala chlapama, takže tam to nešlo. Podávala si inzeráty apd. S tou mi bylo fakt nejlépe (když nebudu počítat ty její chyby). S ní nejsem už pomalu dva roky. Po rozchodu jsme měli asi 1–2 měsíce ještě pohlavní styk a pak už to šlo do kytek a už to odeznělo. Byla z jiného kraje, takže jsme spolu i bydleli v mém městě. Už se odstěhovala… Vím, že věkový rozdíly asi nikdy nedělaly dobrotu, ale já to neřeším… prostě je mám v srdci.

Jak tak zjišťuji, mám v srdci momentálně dvě, ale jednu víc. Chtěl bych to vše nějak urovnat. Nikoho nového poznávat nechci. Jak jsem psal, za tu dobu se mi málokdo utkvěl v hlavě a v srdci… možná jsem vám teď zamotal hlavu, ale chtěl bych se jen zeptat, jak se z toho začarovaného kruhu vymotat a jak postupovat při dobytí partnerky zpět… nezajímají mě věci typu „začni znova apod.“.., to už mám ozkoušené a nefunguje mi to stejně. Potřebuji vědět, jak postupovat při dobývání… protože vím, že to nějak jde a četl jsem i nějaké články. Pokad to nepůjde, tak se s tím holt nic nenadělá. Děkuji předem za zprávy…

Doplňuji: Ty vaše rádoby názory, že je to na psychologa či nějakej domov důchodců, rádoby trapné vtípky si nechte. Přišel jsem sem s názorem a to je vše. Mě to stejně neurazí, stejně mě neurazíte a naopak. Tak jsem si užil a co jako. Měl jsem i mladé, takže na starší fakt nejsem. Akorát shodou okolností se mi do života připletly tyto dvě a od pohledu jsou krásný a sympatické, za to nemůžu.

Zajímavá 0 před 2455 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Dobývat zpět partnerku, která o to nestojí, nemá smysl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cechacek

Na tu tmavší, co má pracháče v zaměstnání, jedině zkusit vyhrát ve sportce a prachama ho přetrumfnout.
A s tou starší o 29 let to by bylo pravé ořechové, ale žárlit na dámu o jednu generaci starší je trochu velké umění.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nic jiného, než začít znovu a jinak, Vám nezbude.

Pokud už jste ženy odradil svým jednáním a v druhém případě i
žárlivostí, těžko se Vám podaří je přesvědčit, že jste se změnil.

Musel byste opravdu začít změnou u sebe. Ovšem získat znovu ztracenou
důvěru je mnohem těžší, než její vybudování v počátcích vztahu.

Poznámka:
Věkový rozdíl je to nejmenší. Pokud by byly vztahy
v pořádku, nehrál by pravděpodobně žádnou roli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Tipuju to na nějaký zvláštní vztah ke své matce. Na odblokování nestačí jednoduchá odpověď na veřejném fóru. Chce to dlouhodobou terapii zkušeného psychologa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Takže ta druhá je již pasé a ta první s tebou být nechce. Navíc to jediné, co jí můžeš nabídnout, je nezávazný sex, ale ani o ten ona již nestojí.

Nezbyde ti tedy nic jiného, než si někdy udělat výlet do nejbližšího domova důchodců a třeba tam přeskočí nějaká nová jiskra.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… todle je na zpovědnici, slohový cvičení nečtu, otázka má být pokud možno stručná … takže, jen k nadpisu: proč dobýjet něco ztracenýho, pro jedno slunce slunce nesvítí …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Otázka: Bolí mě zub. Co mám dělat?
Odpověď: Jdi k lékaři.
Reakce: Trapné vtípky si nechte.

před 2455 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek