icurusL

Jak vyřešit problémy s ex-přítelem mé přítelkyně?

Dobrý den,

mám přítelkyni, která měla za přítele egoistické agresivní hovado. Po rozchodu a následném sblížení se mnou, se z narušeného egoistického hovada stalo něco mnohem horšího. Prakticky pomlouvá moji přítelkyni kde se dá, vlastně pomlouvá i mě když se to tak řekne a poštvává na ni její kamarády.

Jak s tímto zakročit prosím Vás?

Nejlepší odpověď
nyjono

Ty to těžko vyřešíš.
Za čas ho to přejde. Vaši kamarádi, kteří vás znají tomu neuvěří a na ostatních až tak nezáleží.
Pokud by vás to poškozovalo a mohli jste prokázat jeho vinu, můžete podat oznámení na policii.

Pokud ovšem není na těch pomluvách zrnko pravdy
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-zena-v-muzskem-tele

Další odpovědi
Kepler

Důrazně mu doporučit, aby toho nechal a pokud nepřestane, dát mu jednu pořádnou do řepy, pokud možno beze svědků.

dudu

Aplikovat v praxi rčení „Za hubu přes hubu“.

zjentek

A za jakých okolností ukončila s egoagresivním hovadem milostný poměr a navázala na tebe?

Jen se otázkou snažím vyloučit možnost, že v tomto příběhu jste neagresivním invazním druhem právě vy dva- ty a ona, zatímco ex-přítel je teď za zvířátko, který přišlo o noru a přesně dle toho se i chová- útočí.

elkon

Nevnímat to, ignorovat, pak jej to po čase přejde, když pozná, že to nikoho nezajímá.