Nikdoooooo

Jde vyzvednout balík na Alze, když někomu nebylo 15 ani 18 let?

Odpovědi
aliendrone

Jde, jedinou podmínkou k výdeji je doklad o zaplacení. Tedy u elektroniky/PC komponent a obecně u „normálních“ věcí. Alza dnes prodává všechno možné a některé zboží dle zákona NELZE vydat osobám mladším 18 let (třeba alkohol). Blbý, co? ;) :D :D

Edison

Některé zboží může vyzvednout i ten, komu ještě nebylo patnáct, ale ten, co mu nebylo osmnáct ne. 😁 Nad 18 to již omezeno většinou není.

anonym

Ahoj Nikdoooooo, balík na Alza.cz může vyzvednout kdokoliv, kdo má kod z emailu, kde vyzývají k vyzvednutí objednávky, a kdo objednávku popřípadě zaplatí.