Jde poznat Američana od Evropana?

Zajímalo by mě, jestli se vzledově liší Američani a Evropani. Počítám pouze bělochy. Člověk by řekl, že se od sebe moc lišit nebudou, ale asi by měli, vždyť od sebe bydlí na druhé straně světa, takže nějaké rozdíly tam být musí.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Na první pohled, podle vzhledu se Američané a Evropané příliš neliší. Lze je identifikovat spíše podle chování, způsobu vyjadřování (a nemyslím tím jen jiný dialekt angličtiny), stylu oblékání.

Další odpovědi
gecco

Neliší (pominu-li míšence)…
Ti nejstarší američané evropského původu tam žijí cca 400 let – a to je děsně málo na nějakou evoluci…
😉

Arne1

Je pravděpodobné, že američan bude ze samých hambáčů a Coly tlustší. Ale nemusí to platit o všech obecně.

Kepler

Pokud budu brát typického obyvatele USA, tak bude obézní, bude mít nadměrně vyvinuté žvýkací svaly a slabší nohy (není zvyklý chodit pěšky).

hapiky

Rozdíly jsou minimální, jeden z těch minimálních je že Evropan ví kde je Amerika, Američan neví kde je Evropa.

mzm

Američan, je původně indián (rudoch) vs. běloch? To se pozná, ne? :)

Dochy

Když Američani jsou směsí všech možných … národnostních typů. I když projdu jen ty s evropským vzhledem, lze mezi nimi rozeznat typické Iry, Němce, Italy,…

Emefej

Osobně znám dva, oba jsou irského původu a poznáš je zcela bezpečně.