koník.

Jde někde stáhnout miniaplikace pro poslouchání internetového rádia Play.cz pro win.7 64 bit ?

Našel jsem na googlu sice spoustu odkazů, ale jelikož se v tom moc nevyznám, tak nevim, co si vybrat. Vím, že si to rádio(internetovou stránku mohu dát třeba do záložek), ale to se mi nechce. Měl bych to rád jako miniaplikaci, abych jen jednou kliknul a hned poslouchal.
Díky moc :)
Doplňuji:
Nebo jakékoliv jiné rádio, které lze mít jako miniaplikaci a na kterém si daná jednotlivá oblíbená rádia-stanice ukládat.
Díky všem

Odpovědi
anonym

Stáhněte si jej zde http://forum.u­torrent.cz/vi­ewtopic.php?p=16366 , nemohu vyzkoušet protože z bezpečnostních důvodů na Windows 8 jej zrušily ☹

Pokud vám bude fungovat tak jen dejte vědět sem do diskuze i pro ostatní 🙂