dust8

Jde nějak sehnat takový ten slot na simku a paměťovou kartu v jednom u chytrého tel., pokud mám u ní prasklý jeden spoj?

Nejlepší odpověď
Kepler

Snad ti to opraví, resp. vymění v nějaké opravně mobilů, obávám se, že takové náhradní díly se neprodávají.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Jestli myslíš plastový šuplík pro uložení SIM a SD, který se vsouvá do telefonu, pak možno zkusit i slepit vteřinovkou. A možná by se dal sehnat na Aliexpressu. U nás snad v nějakém mobilservise. Nutno ale přesně specifikovat typ mobilu.