rottwy

Jde nastavit, aby se mi hudba neřadila podle abecedy?

Neví někdo prosím jestli jde v itunes nějak nastavit, aby se mi hudba sama neřadila podle abecedy?
Doplňuji:
No, když si chci dát třeba do iPhonu nějakou hudbu, připojím si ho k PC, zapnu itunes a normálně si do něj přetáhnu hudbu z počítače.. Jenže ona se mi sama od sebe seřadí podle abecedy a to já právě nechci :/ chtěla bych aby to šlo za sebou tak jak to má být :)

Odpovědi
Krepy

Ano, nastav jsi, aby se ti nastavovala třeba od nejnovější nebo od nejstarší nebo si vytvoření svůj seznam. Pro moji přesnější odpověď mi řekni, jestli myslíš ITunes v PC nebo v apple zařízení.