Kalim_YT

Jde dát do plynových airsoftových zbraní plyn do zapalovačů?

Nejlepší odpověď
Edison

Dr. duha se mýlí a plete jablka s hruškami. Airsoft jsou tři kategorie, ač se to nezdá, jen minimum z nich má něco společného se vzduchem. Používají se CO2, elektrika a „plyn“. Někdy i ten vzduch. Doufám, že máš na mysli ten „plyn“. Ano, jako hnací plyn se to sice použít dá, ale silně bych to nedoporučoval. Jendak ten butan není moc dobrej, ale hlavně ten do zapalovačů je extrémě suchý. Plyn pro airsoft je při'mazán a slouží taky jako kapka maziva nutného pro bezproblémovou funkčnost.

Další odpovědi
dr.luha

Zbytečná práce – velmi nízký tlak oproti CO2 nebo stlačený vzduch a ještě hořlavost.