bolak

Jde chytat rádio na Nokia 6300 jinak než přes sluchátka jako anténu?

Myslím něco jako funguje radio přes internet, ale nemám tušení jak to zprovoznit a kolik by vůbec takto poslouchat rádio stálo.
Doplňuji:
gnr54: Myslím že jsme se nepochopili. Jde mi o to že bydlím v místě, kde je hodně rušivých vlivů a ať naladím jakékoli rádio, tak i když zprvu běží krásně, udělám dva tři kroky a už prakticky není slyšet slova. Sluchátky to není, už jsem prozkoušel čtvery a bezvýsledně.

Takže jediné co mě ještě napadá, je buď nějaká externí anténa, což tedy nevím jestli něco takového vůbec k mobilu existuje, a nebo digitální způsob přijímání signálu (internet,wap?) – umí to vůbec takový starý telefon?

Nejlepší odpověď
gnr54

Mám taky nokiu 6300 a rádio tam jde i bez sluchátek.Normálně zapojte sluchátka do telefonu,najeďte ná rádio.Pak si najeďte na volby zapněte reproduktor a potom můžete poslouchat bez sluchátek.Sluchátka musí být přesto zapojený v telefonu.
Doplňuji:
........Asi těžko,bude to chtít bohužel nový mobil.

Další odpovědi
iceT

Zkusit si pořídit Nokii X3,tam jde rádio i bez sluchátek.

slad08

Tento mobil také mám, ale myslím si ,že rádio jde poslouchat jen přes ty sluchátka.