Avatar uživatele
JájsemRaibek

Na jakém principu funguje reproduktor mobilního telefonu?

V mobilu mám aplikaci rádio, dále video ve foťáku a také mám hlasitý odposlech. Proč to říkám? Protože pokud někomu zavolám a stisknu hlasitý odposlech, normálně se ozývá hlas z reproduktoru a ne z malého „ušního“ sluchátka. Prostě to slyším.
Pokud však spustím video soubor nebo to rádio, reproduktor je potichu a nikde jsem nenašel nějaké další nastavení hlasitosti. Vše mám hlasitě. Pokud však zapojím do mobilu sluchátka 3,5 jack, tak video i rádio normálně hraje, ale jen ve sluchátkách.
Kde může být problém?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, gecco před 2558 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já myslím, že žádný problém není, pokud tomu dobře rozumím. Na hlasitý odposlech se dá přepnout všechno – hovory, uložené audio atd. Jakmile ale do vstupu jack vrazíš sluchátka, automaticky jde zvuk jenom do nich. Tak je to u všech audio zařízení, vč. TV, zesilovačů apod. Buď chceš aby zvuk slyšelo tvoje okolí, nebo jenom tvoje uši. To je smysl sluchátek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Tvá otázka je trochu nejasná. Co s tím má co dělat video ve foťáku? Ale jinak. Pokud telefonuješ, případně si přehráváš MP3 z mobilu, nebo pouštíš videa z paměti nebo SD karty v mobilu, tak je možno toto většinou poslouchat na reproduktor-vestavěné hens free. Pokud ale chceš poslouchat rádio, tak většina mobilů potřebuje jako anténu připojená sluchátka (nebo jsou samostatné anténky). A když je připojíš, tak odpojíš většinou repro konektorem sluchátek, jak píše Kepler a rádio slyšíš pouze ze sluchátek. Já to takhle mám aspoň na Aceru Liquid Z410 a na ZTE. Nevím, snad Ti to pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Kepler-nene, prostě reproduktor jde jen na hlasitý odposlech hovoru, ale třeba na video bez sluchátek nejde. Když dám sluchátka tak v nich je zvuk slyšet, ale reproduktor ne.

před 2558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Jakej telefon. to za1.

před 2558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Doogee

před 2558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

mobilní :DDD

před 2558 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek