Avatar uživatele
arygnoc

existuje v čr místo, kde není žádny signál pro mobilní volání?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym před 4657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jela jsem vlakem z Olomouce do Bruntálu, trať vede v údolí mezi lesy. Nevím přesně už v kterém místě, ale signál jsem neměla…

Musela jsem čekat, až dojedeme do stanice.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Mobilní signál všude nechytíte. Hluchá místa v Česku zůstanou

Výšlap na nejbližší kopec kvůli dosažení mobilního signálu zdaleka není minulostí. V Česku jsou stále místa, odkud si s mobilním telefonem nezavoláme. Operátoři navíc zásadní změny nechystají.

http://mobil.id­nes.cz/mobilni-signal-vsude-nechytite-hlucha-mista-v-cesku-zustanou-pty-/mob_operatori­.aspx?c=A080114­_173053_mob_o­peratori_hro

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

V metru =P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrGandy

Lhotka …

  • vesnice, ve směru na telč. Před Mrákotínem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mad

Krušné hory. Oblast kolem Perninku, Stříbrné, Boží Dar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajus89

Žihle – oblast ŠVP Sklárna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

V Benešově, doma v paneláku 😁 O2 si neškrtne jakmile zalezu za vchodové dveře – nedobré to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Ano u nás v obýváku. Bydlím 12 km od Svitav (Pardubický kraj ). Po urgenci u operátora T- Mobile nám bylo sděleno že je to nezajímá a že v jejich podmínkách je to uvedeno a opravdu ve všeobecných podmínkách mají lidově vysvětleno že pokud nemá uživatel v dané lokalitě signál tak T- Mobile to absolutně nezajímá .Odborně tam mají co si o tom že oni nenesou žádnou odpovědnost za to že signál v dané lokalitě není.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek