arygnoc

existuje v čr místo, kde není žádny signál pro mobilní volání?

Nejlepší odpověď
annas

Jela jsem vlakem z Olomouce do Bruntálu, trať vede v údolí mezi lesy. Nevím přesně už v kterém místě, ale signál jsem neměla…

Musela jsem čekat, až dojedeme do stanice.

Další odpovědi
dědapetr

Mobilní signál všude nechytíte. Hluchá místa v Česku zůstanou

Výšlap na nejbližší kopec kvůli dosažení mobilního signálu zdaleka není minulostí. V Česku jsou stále místa, odkud si s mobilním telefonem nezavoláme. Operátoři navíc zásadní změny nechystají.

http://mobil.id­nes.cz/mobilni-signal-vsude-nechytite-hlucha-mista-v-cesku-zustanou-pty-/mob_operatori­.aspx?c=A080114­_173053_mob_o­peratori_hro

Berušinka

V metru =P

MrGandy

Lhotka …

  • vesnice, ve směru na telč. Před Mrákotínem.

Mad

Krušné hory. Oblast kolem Perninku, Stříbrné, Boží Dar

Pajus89

Žihle – oblast ŠVP Sklárna.

KdoSiOdJinud

V Benešově, doma v paneláku 😁 O2 si neškrtne jakmile zalezu za vchodové dveře – nedobré to je.

RomanP

Ano u nás v obýváku. Bydlím 12 km od Svitav (Pardubický kraj ). Po urgenci u operátora T- Mobile nám bylo sděleno že je to nezajímá a že v jejich podmínkách je to uvedeno a opravdu ve všeobecných podmínkách mají lidově vysvětleno že pokud nemá uživatel v dané lokalitě signál tak T- Mobile to absolutně nezajímá .Odborně tam mají co si o tom že oni nenesou žádnou odpovědnost za to že signál v dané lokalitě není.