JarkaHor

Jakým způsobem se dá zlepšit koncentrace při učení?

Odpovědi
paul1

Odstranit vše rušivé z místnosti.

Justin1

Zkus pracovat pomocí techniky Pomodoro. Na část dne, kdy se můžeš učit, si podle techniky Pomodoro sestav „jízdní řád“, který určuje, kdy se budeš učit a kdy budeš mít přestávku, a snaž se ho co nejlépe dodržet.

Zdroj: https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Technika_Po­modoro

Gabullka

Když se mi blíží zkouškové, tak si pravidelně dělám brainer. Je to aktivátor pozornosti a soustředění. Bez něj bych tolik učiva do hlavy nenasoukala.