LEONEK

Jakým způsobem se dá napravit špenát pokud ho přesolím?

co do něho dát aby nebyl tak moc slaný děkuji

Nejlepší odpověď
myšpulín

Četla jsem kdysi radu na přesolený špenát, že se má přidat vajíčko nebo na zjemnění smetana, ale bohužel jsem to zatím nevyzkoušela.

Další odpovědi
anonym

Ano,dá se přidat smetana a je to vyzkoušený recept a ta může trošičku srazit slanost.

venkovan

Vložením brambory myslím vařené a nesolené.

petulas

jj brambor je na to super. Syrový brambor dáme do špenátu a celé to chvilku povaříme. Brambor vsákne slanost a pak ho jen vytáhnem a mělo by to být určitě lepší.

Marky 2

Mám vyzkoušeno – vejce – tím i špenát zahuštuji.

mirlin

Přesolení,tak jakož přepepření se už nedá nijak upravit.Musel by jsi toho pokrmu z X násobit. mirlin