KratochKarel

Jakým způsobem řešíte ochranu, když partnerka antikoncepci nesmí a já kondom moc nesnesu ?

Nejlepší odpověď
seraphico

Pesar by mohl být řešením, stejně tak nitroděložní tělísko bez hormonu.

Další odpovědi
Drap

V tomto případě kup partnerce acylpyrín. Před každým sexem si dá tabletu partnerce mezi kolena a musí jí koleny držet. Pokud ji nepustí, žádné nebezpečí nehrozí.

Smack

Přiškrtit penis tkaničkou.

paul1

Ještě existuje přerušovaná soulož, to jsem pěstoval na vojně (nebyly penízky na kondomy a kromě toho byly tenkrát nekvalitní a dost často praskaly), ale občas i později, už jako ženáč.
Ještě doplňuji 6.10.:
Existuje jedna bezpečná poloha pro sex, při které nehrozí oplodnění: v sedě, zády k sobě a každý si to dělá sám 😁

Dochy

Existují další metody, ale je to náročnější a někdy méně spolehlivé. Je několik různých metod jak odhadovat „rizikové“ období.
Samozřejmě to má i nějaká negativa – jako že se Ti třeba poměrně výrazně omezí příležitosti…

Viktorie II.

A co anální sex?😁

Rokio

Nijak. Nemám sex. Držím celoživotní celibát.