dmatejek777

Jakým způsobem ověřuje Facebook stránky?

Odpovědi
anonym

Klikni si tam do nastavení
soukromí
a tam máš takový okýnko, kam napíšeš, co chceš vědět, bylo tam tohle:

Po přihlášení můžete svůj účet ověřit tak, že k němu přidáte číslo mobilního telefonu. Zadejte číslo svého mobilního telefonu. Začněte kódem země (například 420 pro čísla v České republice). V SMS zprávě vám zašleme potvrzovací kód. Ověřte účet tak, že do pole zadáte tento kód.
Můžete to také provést na stránce nastavení služby Mobile.
Pamatujte, že číslo mobilního telefonu můžete využít pouze k ověření jednoho účtu. Mimoto pokud jste se zaregistrovali pomocí svého telefonního čísla a potvrdili ho, je váš účet již ověřen.