Kelt

Jakým způsobem mohu získat překlad videa v cizím jazyce?

Mám video v angličtině a chtěl bych vědět, o co se jedná v češtině. Takový přehled, fakta. Existuje na to nějaký program, který by překládal do jazyka mluveného, nebo je možné mluvený text zachytit jako text a pod? Navíc ve videu jsou odborné termíny, na které nemám k dispozici slovník. Děkuji.

Odpovědi
Vrza

Může ti pomoci Youtube.

  1. dáš automatický překlad,
  2. přeloží ti to do angličtiny
  3. ty si to necháš, zase automaticky, přeložit do češtiny

Nebo využij nějaké placené služby, typu https://www.fi­verr.com/ atp.

Mc Merkurion

… jedna možnost je to YT a druhá: použít telefon, co má hlasové vyhledávání, což znamená, že mluvený slovo převede na text …