aliendrone

Jakým přídavným jménem byste označili následující zprávu?

A popřípadě napište vaše návrhy, co v takové situaci policistům poradit. ;) :D
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/ci-je-to-prsten-ptala-se-policie-sauronuv-odpovedel-internet-40312207

Nejlepší odpověď
jirka F

3) - je to u bengů NORMÁLNÍ

Podle mně je to u nich v pohodě je dobře že se zeptali.:)

Další odpovědi
DoTazatel

3) - je to u bengů NORMÁLNÍ

To je staré, četl jsem to někdy před měsícem. Hold ne každý viděl nebo četl LoTR nebo Hobbita, stane se. Obzvlášť u policistů, ti mají jiné starosti než kinematografii. I když tohle je hodně známé, to by mohli znát…

Mně se víc líbila ta babka, která se modlila k figurce Elronda (postava z Pána Prstenů), kterého považovala za nějakého krřesťanského svatého (to už je taky starší zpráva):
https://www.to­jemasakr.cz/clan­ky/brazilska-babicka-se-leta-modlila-k-figurce-z-pana-prstenu-zjistila-az-jeji-vnucka/

Roman71

2) - je to KOMICKÉ

..a zároveň docela dobrá recese.
Saurona asi budou hledat dlouho a podotýkám, že marně 😁

orwell

4) - jiná odpověď

Já bych ji nazval odlehčující. Člověku zlepší náladu narozdíl od většiny jiných, ze kterých plynou spíš deprese. A jinak bych policistům poradil, aby více používali Odpovědi.cz.

Kepler

4) - jiná odpověď

Prdlajs kopie, prsten je můj! Poznám si ho podle toho, že vedle stříbra je tam obsaženo i 4% kryptonitu. Jenže ti pitomci ho ještě neumí stanovit.

zjentek

4) - jiná odpověď

Je to odlehčující. nejspíš to byl záměr, pro senzaci na sosítích.

Mc Merkurion

1) - je to SMUTNÉ

… nevím, co je na tom divného, taky nevím vo co de a žiju, myslím si, že spousta mladých taky neví, kdo je to Dlouhé Bidlo a kočičí pracka … takže za mne jsou k smíchu novináři, kteří z toho dělají senzaci a všichni ostatní, jež se těm policistům vysmívají, smějou se jen vlastní malosti …

GM

3) - je to u bengů NORMÁLNÍ