Avatar uživatele
Lafana

Jaký/který sport je nejlepší pro hubnutí?

Mám nadváhu a chci s tím něco dělat. Poradíte, jaký sport je pro hubnutí nejlepší?

Zajímavá 0 před 2191 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Dobrý je jakýkoliv, ale pravidelný. Zpočátku třeba chůze, plavání, jízda na kole.:-))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to záleží na partiích ve kterých se vám usazují tukové zásoby 🙂 je jasné že pokud vám roste převážně pupek, rozhodně tím optimálním sportem nebude cykloturistika. Dále žáleží třeba na tom zda máte choulostivější klouby, to by vám opět zůžilo výběr (tenis by třeba vhodný nebyl). Odpověď je tedy poraďte se se svým lékařem, u každého je to jinak.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Každý, snad kromě šachů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Delší chůze(tím se nemyslí 10 km v jeden den).Jízda na kole také pomáhá vlastní zkušenost. A přes zimu cvičení doma(lidé zastávají názor že neúčinnější jsou dřepy a kliky)Tyranské cvičení- plavání na suchu.Není dobré najedou změnit návyky to jsem poznal jak mě s toho poté bylo celou noc špatně a objevila se i nauzea.Hezky pomalu je dobré měnit stravovací návyky a zbytek snad porada s lékařem.

pozn: Běh nedoporučuji škodí kolenům.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Sumo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

běh a švihadlo
klidně procházky – 10 km každý den a postavičku máte jak lusk

  • snížit příjem kalorií!!!!!!!!!!§

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Záleží, jak velká je nadváha. Pokud tě zadýchá i chůze do schodů, tak začít procházkama, přejít do poklusu a běhu, jízda na kole je taky dobrá (nenamáhají se tak klouby). Na klouby obecně určitě koupit výživu s kolagenem.
Podle hodně odborníků jsou sprinty mnohem účinnější než pomalý běh, osobně mám zkušenost, že se dobře hubne u futsalu. A samozřejmě se nejlépe hubne ve fitku silovými cviky. Ty jsou mnohem efektivnější než kardia. Je to zaběhnutá fáma, že kardio je na hubnutí a silové cviky jen na nabrání svalů. To pak chce si načíst víc o principu spalování.

A obecně celé je to založené na stravě. Bez dobře nastaveného jídelníčku moc nezhubneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Doporučuji plavání nebo lehký běh. Jinak se mezi 7 pohybových aktivit pro jisté hubnutí vešel i box:-)) – více ve zdroji.

Zdroj: https://www.slim­ming.cz/7-pohybovych-aktivit-pri-kterych-zarucene-zhubnete/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, já jsem zkoušela fakt hodně věcí a způsobů. I cvičení… Ale prostě nic nepomohlo. Co mi ale pomohlo, to je proteinová dieta. Držím ketofit. To je dieta, která obsahuje všechny potřebné vitamíny, a to mi hodně důležité u těch proteinových diet. Zkus ji, díky ní fakt zhubneš.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví