Avatar uživatele
kamila44444

Stroje na hubnutí

Opravdu pomáhají nějaké stroje na hubnutí? Např. z teleshoppingu. Jestli ano, tak které by jste doporučovali, jaké máte zkušenosti? Je už lepší držet dietu, nebo používat tyhle přístroje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4295 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nejlepší je přirozený pohyb (chůze), strojům nevěřím, vyhozené prachy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Už z té tvojí formulace, resp. dotazu je vidět, že v tom máš, stejně jako většina národa, hokej.
Platí úplně jednoduché nerovnice:
příjem > výdej … tloustneš
příjem < výdej … hubneš
příjem = výdej … vážíš furt stejně

Samozřejmě se musí jednat o dlouhodobý děj a ty rozdíly musí být výraznějšího charakteru. Ber to tak, že dnes v průměru za den přijmeš nějakou energii ze stravy. První a rozumný krok, je omezit tuky a nahradit je bílkovinami. Tím se nejen dostaneš na celkově nižší energetický příjem (tuk má cca 2,25× víc kJ než bílkovina či cukr), ale hlavně dostaneš do sebe více látek potřebných pro výstavbu svalové hmoty. No a pak druhá věc, co je potřeba udělat je: dlouhodobě zvýšit výdej energie (= práce, sport, zkrátka vše u čeho se pořádně zadýcháš). Jestli si na to koupíš nějakou pičičárnu z teleshoppingu nebo pomůžeš mamce s žehlením, je prakticky jedno. Rozhodně bych ale šel do sportu všeho druhu … kolo, běh, in-line, plavání atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Larissa

Já používám normální rotoped, vím, že kdysi jsem hubla i kilo denně! ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

To jde o to co je přístroj na hubnutí. Kupte si kvalitní veslařský trenažer ( ne z teleshoppingu) ujeďte na něm každý den pár kilometrů a stravujte se zdravě.
Nejlevnější přístroj na hubnutí jsou boty na běhání. Ale jsou i lidé, kteří se běhat prostě nenaučí (jako třeba já). Taky je hodně efektivní aquaaerobic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Asi bych si zašel do nějaké specializovaníé prodejny se sportovním vybavením a nechal si poradit. Nějaké teloshopping bych naprosto vynechal.
Jsou dokonce prodejny, kde je i dietolog a může vše dát do nějakého rozumného programu.
Nicméně- každý pohyb ke kterému je přiměřená strava pomáhá k úpravě váhy. respektive k úpravě objemu tuků a svalů. Krásná žena nemusí být za každou cenu štíhlá, ale nesmí se na ní převalovat „špeky“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vevinka007

Stroje jsou na nic..
Jinak člověk by měl být spokojený svojí váhou, ikdyž je při těle, to nevadí, bud sama sebou..
Navíc stroje na hubnutí na co ti budou, to by nepomohlo..

Ale jestli stojíš o hubnutí, tak..
2l čisté vody každýden..
ovoce + zelenina
cvičit každý den aspon půl hodinky :)
Jinak chodit rychlou chůzi..
A je to zdravější, než ty stroje + ušetříš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Já bych si domů nic nepořizovala. Měla bych strach. Jako podle mě je vhodné mít u cvičení dozor, zda cvičíte dobře a tím pádem bezpečně a efektivně. Takže za mě ne.

před 2003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek