PetaKo

Jaký stroj na cvičení je nejlepší na kardio a spalování?

Odpovědi
nyjono

Vlastní tělo.
Potažmo běžecký pás.

elkon

Jezdit na kole v přírodě.

IvkaH

U každé aktivity spálíš nějaké kalorie, ale kde je velký záběr na tělo a který pohyb není pro tělo úplně stereotypní jako je chůze a běh, tak je veslovací trenažer nebo skyerg, to je taky výborná záležitost.

KratochKarel

Byl mi doporučen veslovací trenažer, tak si zjišťuju víc a vybírám si model na fitham, tak uvidím jak mi přijde domů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PetaKo

Děkuji za rady a doporučení ! Nakonec to dopadlo tak, že jsem si koupila cyklotrenažer :) https://www.fit­ham.cz/bh-fitness-sb22