7zivotu

Jaký protein by jste mi doporučili ?

Dobrý den, mohl by mi tu někdo doporučit vhodný protein ?

Pro mladého muže, co chodí do posilovny.

Odpovědi
Drap

Doporučoval bych pestrou stravu a protein žádný.

Mravenec

Dobré chutě jsou od Theproteinworks. Zkus malý balíček.

https://gymbe­am.cz/proteiny/tpw?gclid­=CjwKCAiAv9uc­BhBXEiwA6N8nY­AhmiUEBGiR2U54Nil­fJmYyA9mcGryIj­bbbzgUDypQD8RhzzuM­zGqhoCB0EQAvD_BwE

da ny

Člověk, který cvičí, může mít bezpečnou dávku (aby si neoddělal ledviny) proteinu 1,8 g proteinu na 1 kg hmotnosti.
Sledujte, kolik bílkovin mají potraviny. Maso/vysokojakostní šunka i ryby mají ve 100g kolem 22 – 25 g proteinu. Tvaroh kolem 10g (obsah uveden na balení). Vejce, vaječné bílky atd.
Stáhněte si tabulku s obsahem bílkovin v potravinách (živočišného a rostlinného původu).
Prodávají se proteinové podingy (kolem 20g i bezlepkové, do 25 Kč, High i za 15 Kč – u nás dovoz z BDR), tvarohové tyčinky, kapsičky (chlazené, Lidl),.
Jsou k mání i tyčinky trvanlivé /pozor na předražené a s nízkým obsahem proteinu, čtěte složení a obsah. Někdo využívá proteinová instatntní jídla, pokrmy, chléb z různých ketodiet (lze objednat). Proteinový chléb prodává třeba Kaufland.
Teprve pokud přirozenou stravou nedokážete pokrýt představovanou denní dávku proteinu, se zajímejte o sypký protein (hlavně bez steroidů!!! ať nejste třeba agresivní a impotentní .)).
Při vyšším příjmu proteinů se vystavujete ohrožení zdraví a větší redukci hmotnosti. Maximum je 2g na kili váhy (už na hraně).

elkon

Není nad přírodní záležitosti. Posilovna ti nestačí?

Mravenec

V odkazu je víc nesmyslů, radši přiložím přímo odkaz na konkrétní:

https://gymbe­am.cz/whey-protein-360-r-the-protein-works.html