Thor841

Jaký obyčejný mobilní telefon?

Dobrý den, prosím o radu. Potřebuji druhý, pracovní telefon. na volání, SMS. Foťák a podobně nepotřebuji. Nejdůležitější je dobrá baterie a síla signálu. Děkuji za doporučení

Odpovědi
Radius

Existují pracovní mobily, ty mají jen základní funkce, navíc hodně vydrží mechanicky, nepoškrábou se, nerozbijí se (když spadnou na zem a někdo na ně šlápne), pak jsou mobily pro seniory, ty mají větší klávesy a dobře čitelný displej. Pak existuje mobil s PMR vysílačkou značky Runbo (dosah desítky metrů – po domě ideální) a velmi mechanicky odolný. Chce to navštívit nějakého prodejce a vybrat si. Jsou značky mobilů: Evolveo, Aligator, Caterpillar… ideální je si je nechat předvést v obchodě než to vybírat po internetu jen podle obrázku. Některé mají i hlasový záznamník (a kalendář, budíky, kalkulačku…).

Také existuje malinký mobil značky ELARI, je menší než kreditní karta a velmi lehký.

aliendrone

Mno… kámoš si pořídil přesně ze stejných důvodů Nokii 3310 (2017edition). Volá hodně, (tlf tzv. přilepený k uchu) baterka mu vydrží 2–4 dny (pokud nevolá, vydrží přes týden). Baterka je měnitelná, dobíjí se přes microUSB (takže se dá nabíjet prakticky všude a vším, tohle rozhraní má dnes snad všechno a každý přinejmenším několikrát)

Je to hlavně na volání. Je to malé, ale ne zase k nepoužití pro toho, kdo má velké pracky. Síla signálu je o základnovém pokrytí – tedy volbou operátora, pokud nemyslíš sílu vysílače – ta je stejně u všech telefonů omezena Unií na 2W, pokud nedošlo k novelizaci.

Je s tím spokojen až na vodě a mechanickou odolnost. Vyřešil částečně dokoupením tlustého gumového převleku (obalu).

anonym

Doporučuji New Nokia 3310 je to HIT

Zdroj: https://www.e­lectroworld.cz/no­kia-3310-cerveny?gclid=E­AIaIQobChMI8vCmlcqg­1wIVVxbTCh1KIQ6D­EAQYASABEgLb6PD_BwE#

Lamalam

Caterpillar B25.

TomPeta

Novou Nokii bych nebral pokud k ní nemáte citovou vazbu z minulosti to raděj tu B25 :).

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.