Avatar uživatele
Ruthiee

Jaký notebook vybrat?

Vím, že takovýchto dotazů je tu mraky, ale přeci jen se chci zeptat.

Jaký notebook byste mi, jako amatérovi přes elektroniku, doporučili? Ráda bych na něm nejen pracovala, ale také bych ho chtěla mít především pro zábavu... sledování filmů, poslouchání hudby, hraní her (konkrétně The Sims 4), nahrávání a upravování zvuku, videa (v Sony Vegas) a obrázků. Někdo mi radil, že proto, aby se mi hra a Sony Vegas nesekali, je třeba mít výkonnější procesor (nejlépe Intel Core i5). Je to nutné? Existuje na trhu nějaký spolehlivý, nesekavý notebook, který navíc vyjde cenově do 15 000?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2072 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Prosím, notebooky na hry nebo renderování videí prostě nejsou.
Pokud ho přesto chcete, tak bych doporučil http://www.czc.cz/…
Má relativně silný procesor. Navíc má 2x grafické karty, defaultní, která slouží k prohlížní internetu, pouštění videí a tak. Poté tu výkonnější, která sice žere víc baterky, ale zahrajete si na ní i The Sims 4, renderování videí taky zvládá, ale prostě to nebude stejné jako výkonný PC.

Kamila44444: Vážně to není jedno, to co tam dneska dávaj je hrůza. Nalákaj lidi, který tomu nerozumí, na gigabajty. To, že velkej harddisk nemá nic společnýho s výkonem už neříkají. Poté tam nacpou kombinaci super grafika + starej procesor nebo opačně. A pak nevyužiješ ani jedno, protože se budou navzájem brzdit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kamila44444

Pokud ho nemáte vyloženě pro nějaký důvod, tak je to úplně jedno co máte za notebook :) Pokud by jste chtěla výkonnější, tak vybírejte mezi herními.. ale to si myslím, že je zbytečné :) Jinak doporučuji značku Acer..

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet